05:00

Momente de panica la Copa America. Un arbitru a lesinat din cauza temperaturilor extreme

B1 TV B1 TV,

Arbitrul asistent Humberto Panjoj, in varsta de 36 de ani, a lesinat, miercuri, 26 iunie, din cauza temperaturilor extreme in timpul meciului dintre Peru si Canada, scor 0-1, de la Copa America, scrie GSP. Arbitrul a cazut la pamant din cauza caldurii Arbitrului i s-a facut rau aproape de finalul prelungirilor primei reprize. Humberto Panjoj a fost vazut prabusindu-se de catre Maxime Crepeau, portarul Canadei. continuă pe B1 TV

Argentina, prima echipa calificata in sferturi la Copa America. Un arbitru a lesinat din cauza caldurii

Campioana mondiala Argentina a obtinut a doua victorie la Copa America si nu mai poate rata prezenta in sferturile de finala.