15:00

VIDEO Real Madrid - Sevilla 2-1/ La patru puncte de rivala Barcelona

Real Madrid s-a distantat la patru puncte de FC Barcelona, principala urmaritoare, dupa ce a castigat restanta cu FC Sevilla, scor 2-1, disputata pe Santiago Bernabeu. Intra in material pentru a vedea rezumatul partidei. continuă pe Hotnews

VIDEO Real Madrid a invins Sevilla si s-au distantat la 4 puncte de Barcelona. Accidentarile ii dau mari batai de cap lui Ancelotti inaintea derby-ului cu Atletico

Fara Cristiano Ronaldo, inca suspendat dupa cartonasul rosu primit in urma cu cateva etape, Real Madrid a castigat restanta cu Sevilla, scor 2-1 si s-a distantat in fruntea clasamentului din Spania, la patru puncte in fata Barcelonei.

VIDEO FC Barcelona a invins Villarreal cu trei goluri in 10 minute si s-a apropiat la un punct de liderul Real Madrid

FC Barcelona a castigat meciul cu Villarreal, disputat duminica, pe teren propriu si contand pentru etapa XXI. Formatia de pe Camp Nou s-a impus cu 3-2, apropiindu-se la un singur punct distanta de liderul din Primera Division, Real Madrid.

actualitate, 15:00