16:00

VIDEO Simona Halep, in conferinta de presa: Nu pot sa spun ca a fost presiune. Am avut o zi proasta. Sunt un pic trista, dar asa-i tenisul. Cred ca a fost totul mental

Simona Halep a vorbit despre infrangerea suferita in sferturile de finala duminica in fata Ekatarinei Makarova, declarand ca a a avut o zi proasta si ca este trista ca nu a putut sa isi faca jocul. Potrivit declaratiilor citate de treizecizero. ro, Halep a afirmat ca a fost incordata si ca nu a simtit o presiune prea mare, insa si-a pierdut concentrarea. continuă pe Hotnews

VIDEO Simona Halep, in conferinta de presa: Nu pot sa spun ca fost presiune. Am avut o zi proasta. Sunt un pic trista pentru ca nu am putut sa-mi joc tenisul meu, dar asa-i tenisul. Cred ca a fost totul mental

VIDEO Simona Halep, in conferinta de presa: Nu pot sa spun ca fost presiune. Am avut o zi proasta. Sunt un pic trista, dar asa-i tenisul. Cred ca a fost totul mental

VIDEO Simona Halep, despre adversara din sferturile Australian Open: Ekaterina Makarova serveste bine si joaca agresiv

Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 3 WTA, a declarat ca este increzatoare in sansa ei in sferturile de finala ale Australian Open, precizand ca va trebui sa isi impuna jocul in fata Ekaterinei Makarova, sportiva care serveste destul de bine, se misca bine si joaca agresiv, informeaza ausopen. com.

Prima infrangere pentru Simona Halep in 2015! Cine este tenismena din Rusia care a eliminat-o din Australian Open

Simona Halep, locul 3 WTA, a fost eliminata, marti, din sferturile de finala ale Australian Open, primul turneu de Grand Slam al anului, dupa ce a fost invinsa cu scorul de 6-4, 6-0, de rusoaica Ekaterina Makarova.

Simona Halep a fost invinsa de Ekaterina Makarova in sferturile de finala ale Australian Open

Simona Halep, locul 3 WTA, a fost invinsa, marti, de rusoaica Ekaterina Makarova, locul 11 WTA, in sferturile de finala ale Australian Open, primul turneu de Grand Slam al anului, informeaza.

Australian Open 2015. Simona Halep, eliminata in sferturile de finala ale turneului de la Melbourne

Australian Open 2015. Jucatoarea Simona Halep, locul 3 WTA, a fost invinsa, marti, cu scorul de 6-4, 6-0, de rusoaica Ekaterina Makarova, locul 11 WTA, in sferturile de finala ale Australian Open, primul turneu de Grand Slam al anului, intr-o partida care a durat o ora si noua minute.

Simona Halep, interviul de dinainte de sferturi la Australian Open: As vrea sa fiu perfecta pe teren (video)

Simona Halep a vorbit in cadrul unei conferinte de presa inainte de meciul din sferturile de finala de la Australian Open. Iata imaginile.

VIDEO Rezumatul partidei Simona Halep vs Ekaterina Marakova

Ekaterina Marakova a avut nevoie de doar o ora si noua minute pentru a o invinge pe Simona Halep 6-4, 6-0) si pentru a se califica in semifinalele de la Australian Open. Intra in material pentru a vedea rezumatul partidei de pe Rod Laver Arena.

VIDEO Rezumatul partidei Simona Halep vs Ekaterina Makarova

Ekaterina Makarova a avut nevoie de doar o ora si noua minute pentru a o invinge pe Simona Halep 6-4, 6-0) si pentru a se califica in semifinalele de la Australian Open. Intra in material pentru a vedea rezumatul partidei de pe Rod Laver Arena.

VIDEO Cea mai frumoasa lovitura din meciul Simona Halep vs. Yanina Wickmayer

Simona Halep a disputat un meci de un inalt nivel tehnic impotriva belgiencei Yanina Wickmayer, ambele jucatoare reusind puncte foarte spectuloase. Vezi un rezumat la meciului si cea mai frumoasa lovitura reusita de Simona.

actualitate, 16:00