10:00

Simona Halep pierde accidentata finala de la Roma

Jucatoarea Simona Halep a pierdut, duminica, finala turneului WTA de la Roma dupa un meci de trei seturi cu Elina Svitolina din Ucraina, scor 6-4, 5-7, 1-6. continuă pe Online Sport

Simona Halep, provocata de adversara din finala turneul de la Roma! Elena Svitolina i-a aruncat manusa romancei

Simona Halep o va intalni pe Elina Svitolina in finala turneului de la Roma, partida programata azi, de la ora 14.

Simona Halep, provocata de adversara din finala turneului de la Roma! Elena Svitolina i-a aruncat manusa romancei

LIVE Simona Halep cu Elina Svitolina in finala de la Roma (duminica, 14:00)

LIVE Simona Halep cu Elina Svitolina in finala de la Roma

Simona Halep o intalneste, duminica de la ora 14:00, pe Elina Svitolina din Ucraina in finala turneului WTA de la Roma. Vezi meciul cu streaming live aici.

Asa am trait Simona Halep cu Elina Svitolina in finala de la Roma

Simona Halep a intalnit-o, duminica de la ora 14:00, pe Elina Svitolina din Ucraina in finala turneului WTA de la Roma. Vezi meciul cu streaming live aici.

Simona Halep e in sferturile turneului de la Roma. Romanca a terminat fulminant partida cu Ana Pavliucenkova

Simona Halep continua evolutiile bune pe zgura si dupa ce a castigat turneul de la Madrid, s-a calificat in sferturi la Roma.

SIMONA HALEP- ELINA SVITOLINA LIVE VIDEO. Finala SIMONA HALEP- ELINA SVITOLINA LIVE VIDEO

Finala SIMONA HALEP- ELINA SVITOLINA LIVE VIDEO Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul patru mondial, s-a calificat, sambata, in finala turneului WTA de la Roma,.

Reactia lui Ilie Nastase cand a aflat ca Simona Halep e finalista la Roma:Stiti cum e asta?

Jucatoarea Simona Halep, cap de serie numarul 6 si locul 4 WTA, o va intalni pe sportiva ucraineana Elina Svitolina, locul 11 WTA si favorita 8, in finala turneului de la Roma, duminica, de la ora 14. 00, conform programului anuntat de organizatori.

VIDEO. Simona Halep a invins-o pe Kiki Bertens, la Roma: Ma simt foarte increzatoare!

Tenismena Simona Halep a invins-o pe jucatoarea olandeza Kiki Bertens, locul 20 WTA si cap de serie numarul 15, intr-o ora si 18 minute de joc, cu 7-5, 6-1, in turneul de la Roma. Romanca s-a calificat in finala.

Asa am trait Simona Halep cu Anett Kontaveit in sferturi la Roma

Simona Halep a intalnit-o pe Anett Kontaveit din Estonia, vineri, cu incepere de la ora 13:00, in sferturile de finala ale turneului WTA de la Roma.

actualitate, 10:00