20:00

VIDEO Espanyol - Valencia 2-0/ Calatanii, in sferturile Cupei Spaniei

Espanyol s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Spaniei, dupa ce a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa Valencia, in mansa retur a optimilor competitiei. In tur, liliecii castigasera cu 2-1. continuă pe Hotnews

AC Milan, calificata in sferturile Cupei Italiei. Ar putea da piept cu echipa lui Stefan Radu

AC Milan a invins-o pe Sassuolo, cu scorul de 2-1 si s-a calificat in sferturile Cupei Italiei. La ultimile doua editii milanezii s-au oprit in aceasta faza a competitiei.

VIDEO AC Milan s-a calificat in sferturile Cupei Italiei (2-1 cu Sassuolo)

AC Milan a reusit, marti, sa se califice in sferturile de finala ale Cupei Italiei la fotbal, dupa ce a invins cu scorul de 2-1 pe Sassuolo. Pazzini si De Jong au marcat pentru gazde, respectiv Sansone pentru oaspeti.

Australia si Coreea de Sud s-au calificat in sferturile Cupei Asiei

Echipele nationale ale Australiei si Coreei de Sud s-au calificat in sferturile de finala ale Cupei Asiei, dupa primele doua runde din faza grupelor. Australienii au invins, marti, la Sydney, cu scorul de 4-0 3-0.

Cosmin Olaroiu, aproape de sferturile Cupei Asiei cu nationala Arabiei Saudite

Selectionata Arabiei Saudite, pregatita de Cosmin Olaroiu, a invins, miercuri, la Melbourne, cu scorul de 4-1 1-1), formatia Coreei de Nord, in etapa a doua a Grupei B a Cupei Asiei pe Natiuni, competitie care.

actualitate, 20:00